• -
  • -
  • -
خوش آمدید مهمان گرامی!     ورود عضویتانجمن تخصصی مقالات دانشگاهی - قوانین عضویت در انجمن

قوانین كلی انجمن

تالار گفتمان PaperDL یك تالار تخصصی با محوریت مقالات دانشگاهی می‌باشد. تالار گفتمان PaperDL تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و کاربران موظف به رعايت كامل قوانين زير می‌باشند :

قوانين پايه :

* تمامی كاربران ملزم به رعايت قانون جرايم رايانه‌ای (ماده 21) می‌باشند.
* منع فعاليت سياسی : هر گونه فعاليت سياسی در اين انجمن ممنوع می‌باشد ، موضوعات مربوطه حذف و با كاربر خاطی برخود می‌گردد.

قوانين مهم :

الف ) زبان رسمی اين انجمن فارسی می‌باشد و تمامی كاربران ملزم به رعايت آن هستند .

ب ) هر گونه تبليغات در انجمن ممنوع بوده و در صورت مشاهده با كاربر برخود می‌گردد.

ج ) درخواست و قرار دادن لینك دانلود هرگونه كتاب و نرم افزار ممنوع بوده و با كاربر خاطی برخورد می‌گردد.

قوانين كلی انجمن :

1. هيچ يك از كاربران مجاز به استفاده از كلمات ركيك ، زننده و نامناسب در انتخاب نام كاربری خود نمی‌باشند. بديهی است كه در صورت مشاهده ، نام كاربری وی حذف شده و ايجاد مجدد حساب كاربری نيازمند تاييد تيم مديريتی سايت خواهد بود.

2. استفاده از كلمات ركيك و نامناسب در محتوای پست‌ها يا عنوان تاپيك‌ها نيز ممنوع بوده و در صورت مشاهده ، علاوه بر حذف موضوع با كاربر خاطی نيز برخورد خواهد شد. همچنين عنوان موضوع بايد شفاف و واضح بوده و كاربران را گمراه نسازد.

3. هر تاپيك بايد در انجمن مربوط به خود ارسال گردد ، بنابراين از ارسال تاپيك‌های نامربوط به انجمن خودداری نماييد. در صورتی كه موضوع يا پست ارسالی مربوط به سايت ديگری می‌باشد ، حتما منبع آن را ذكر كنيد.

4. لطفا در پاسخگويی به سوالات ديگران صبور باشيد و احترام به ساير كاربران را در اولويت خود قرار دهيد. همچنين توهين به هر شخص حقيقی يا حقوقی ممنوع بوده و از اظهار نظر نسبت به هر شخص خودداری كنيد.

5. پيش از ارسال هر موضوع در انجمن جستجو نموده و از عدم وجود تاپيك مشابه اطمينان حاصل نماييد. ارسال موضوع مشابه ، انحراف موضوع تاپيك و ارسال پست نامربوط به موضوع خلاف قوانين انجمن بوده و به كاربر خاطی اخطار داده شده و در صورت تكرار دسترسی وی به انجمن محدود خواهد شد.

6. بحث در مورد دين ، مقدسات و مسايلی از اين دست تحت هيچ شرايطی مجاز نيست. همچنين از هر نوع توهين به هر قوم و نژادی شديدا پرهيز كنيد. در صورت مشاهده با كاربر خاطی برخورد خواهد شد .

7. بحث در مورد را‌ه‌های عبور از ف*يلتر و نرم‌افزار‌های مربوطه مجاز نيست.

8. هر كاربر تنها می‌تواند با يك نام كاربری در انجمن ثبت نام نمايد. در صورت مشاهده ثبت نام با چندين نام كاربری ، تمامی شناسه‌ها بدون اطلاع قبلی پاك خواهند شد.

9. از آنجا كه اين انجمن يك انجمن تخصصي است ، دعواهای شخصی ، جدل و بحث‌های بی‌مورد و رفتارهای توهين و تحقير آميز در آن جایی نداشته و در صورت مشاهده دسترسی كاربران خاطی به حالت تعليق در خواهد آمد .

10. هر كاربر موظف است امضای خود را مطابق با قوانین انجمن طراحی نمايد. بنابراين تمامی قوانينی كه در اين تاپيك آورده شده است بايد در متن و عكس امضا رعايت شوند.

11. در صورت مشاهده پست‌های توهين آميز يا مغاير با قوانين انجمن از تذكر و پاسخ دادن خودداری نموده و تيم مديريتی را توسط لينك (كه در پايين هر پست قرار دارد) مطلع نماييد.

12. تمامی 11 بند فوق برای پيام‌هايی كه در پروفايل افراد قرار می‌دهيد نيز صدق می‌كنند.

قوانين حق نشر و طبع (كپی‌رايت) :

13. در اين انجمن هرگز نبايد قوانين حق نشر زير پا گذارده شوند.

14. ارسال هرگونه عنوانی كه قوانين حق نشر را نقض كند، ممنوع است. از جمله اين موارد می‌توان به بکارگیری warez، توصیه به استفاده از crackها، مباحث مربوط به crack، خرابکاری و نفوذ، تبلیغ یا انتشار غیر قانونی نرم‌افزار، کتب و موارد مشابه اشاره نمود. در صورت مشاهده چنين مواردی با كاربر برخورد خواهد شد.

رفع مسئوليت :

15. مسئوليت تمامی مطالب ارسال شده توسط كاربران و مديران بر عهده خود ايشان بوده و بيانگر مطلب صاحبان سايت نمی‌باشد. این امر كاملا بدیهی بوده و ماهیت سایت های گفتگو این طور اقتضا میکند.

16. مديران انجمن می‌توانند هر تاپيك يا پستی را بدون اطلاع قبلی پاك نمايند و هيچ نيازی به توضيح به فرد ايجاد كننده تاپيك يا پست نمی‌باشد.

17. صاحبان سايت حق فاش و آشكارسازی هويت و اطلاعاتی كه از شما در اين انجمن گردآورده شده است را در صورت درخواست مراجع قضايی ، برای خود محفوظ می‌دارند.

پ.ن : كليه كاربران در هنگام عضويت به طور كامل اين قوانين را مطالعه نموده و در صورت توافق به عوضيت انجمن درمی آیند.