• -
  • -
  • -
خوش آمدید مهمان گرامی!     ورود عضویت

رتبه موضوع:
  • 4 رای - 4.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایرادات وبسایت
(07-23-2014, 11:09 PM)Masoud Ebrahimi نوشته است: لطفا برای دیدن لینک ها، وارد شوید یا ثبت نام نماییدبا سلام.
دکمه اعتبار یا امتیاز به هر پست برای بنده نمایش داده نمی شود و بنده تنها می توان از پست ها سپاسگزاری کنم.

لطفا این مشکل را هم برطرف نمایید.

با سلام

برای اعطای رتبه به پست میتوانید بر روی علامت قلب کنار پست کلیک کنید. برای اعطای امتیاز بر روی نوشته Donate کنار امتیاز کاربر کلیک کنید.

پاسخ
سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi
سلام . من نزدیک به یک ماه است که از مقالات وب سایت شما استفاده میکنم و با مودم منزل به اینترنت وصل میشم. دیروز هنگام ورود به سایت به من پیغام داده شد که با آی پی کشور خارجی وارد سایت شدم.چطور باید این مشکل رو بر طرف کنم ؟

پاسخ
سپاس شده توسط
(11-17-2014, 01:15 PM)nedayazdi نوشته است: لطفا برای دیدن لینک ها، وارد شوید یا ثبت نام نماییدسلام . من نزدیک به یک ماه است که از مقالات وب سایت شما استفاده میکنم و با مودم منزل به اینترنت وصل میشم. دیروز هنگام ورود به سایت به من پیغام داده شد که با آی پی کشور خارجی وارد سایت شدم.چطور باید این مشکل رو بر طرف کنم ؟

با سلام

در مورد مشکلات سامانه بهتر است به بخش پشتیبانی اطلاع دهید. تا آنجا که من اطلاع دارم تغییراتی عمده در محدوده آی پی کشور در حال ایجاد است. در صورتیکه با ورود به وبسایت ip-tracker.org کشور شما به عنوان ایران شناخته نمی شود باید با سرویس دهنده اینترنت خود تماس گرفته و تغییر آی پی به کشوری غیر از ایران را به آن ها اطلاع دهید.

بلوک های آی پی جدید اختصاص یافته به ایران مدت زمانی طول خواهند کشید تا در مراجع معتبر به عنوان آی پی ایرانی معرفی شوند.

پاسخ
سپاس شده توسط
درود،

امکان تغییر کد فروم برای قرار دادن toolbar "رفتن به صفحات دیگر" در بالای هر صفحه و یا رفتن به آخرین صفحه هر موضوع با کلیک بر روی آن هستش؟
در حال حاضر با کلیک بر روی هر موضوع به نخستین صفحه رفته و با توجه به اینکه رفتن به صفحات دیگر منوط به استفاده از toolbar ذکر شده است، کمی‌ زمان‌بر است.

پاسخ
سپاس شده توسط
(11-18-2014, 12:53 PM)shasa نوشته است: لطفا برای دیدن لینک ها، وارد شوید یا ثبت نام نماییددرود،

امکان تغییر کد فروم برای قرار دادن toolbar "رفتن به صفحات دیگر" در بالای هر صفحه و یا رفتن به آخرین صفحه هر موضوع با کلیک بر روی آن هستش؟
در حال حاضر با کلیک بر روی هر موضوع به نخستین صفحه رفته و با توجه به اینکه رفتن به صفحات دیگر منوط به استفاده از toolbar ذکر شده است، کمی‌ زمان‌بر است.

با سلام

بله این قابلیت در حال بررسی است که با کلیک بر روی موضوعات بخش "آخرین فعالیت ها" و همچنین تازه ترین موضوع هر بخش به صورت خودکار به آخرین پست تاپیک منتقل شوید. به زودی این امکان فراهم خواهد شد.

پاسخ
سپاس شده توسط
با سلام

هم اکنون با کلیک بر روی تمامی عناوین بخش آخرین فعالیت ها به آخرین پست موضوع منتقل خواهید شد.

پاسخ
سپاس شده توسط shasa ، TehranSD
سلام. یک سری از مقالات رو ارور می ده و امکان دانلود نداره! دلیلش چیه؟
مثلا:
لطفا برای دیدن لینک ها، وارد شوید یا ثبت نام نمایید
یا
لطفا برای دیدن لینک ها، وارد شوید یا ثبت نام نمایید

دلیلش چیه؟ و راهکار برای دانلود؟
Error 20 : This paper is a Book Chapter, eBooks & Book Chapters are not supported.

پاسخ
سپاس شده توسط

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان